Oferta

Organizacja eventów, m. in.:

Imprezy plenerowe –organizujemy imprezy plenerowe dla dzieci i dorosłych, na których rodzice wraz ze swoimi pociechami wspaniale się bawią, a przy tym rewelacyjnie integrują ze sobą. Przeprowadzamy ciekawe zabawy, które są wykonywane pod okiem wyspecjalizowanych pracowników zapewniających bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom. Do najpopularniejszych rozrywek należą: kącik malucha, malowanie twarzy, strzelanie z wiatrówki, ściganie się zdalnie sterowanymi samochodami, konkurencje sportowe oraz wysokościowe, paintball, quady jak również pokazy barmańskie.

Tematycznych – imprezy tematyczne to doskonały moment, aby każdy z uczestników wykazał się wyobraźnią, fantazją oraz zdolnościami teatralnymi. Goście sami dobierają stroje i ciekawe rekwizyty, dzięki którym natychmiast przenoszą się w czasie i wczuwają się w dany klimat. Nasza firma dba o zadowolenie uczestników imprezy, a profesjonalni kamerzyści o to, by te fascynujące chwile na zawsze pozostały w ich pamięci!

Team - building – eventy podczas których wszyscy uczestnicy używają własnych ciał, aby stworzyć niesamowite figury, należą do najzabawniejszych i dających największy „zastrzyk adrenaliny”. Zabawy m.in. skok zaufania, litera A, węzeł ludzki, maszyna Goldberga, to zabawy, które sprawiają, że goście spędzają czas z uśmiechem na twarzy, a nasi pracownicy mogą wykazać się wysokim profesjonalizmem.

Imprezy świąteczne -uroczystości te zawsze mają niezwykły charakter, dlatego staramy się go tylko podkreślić. Zajmujemy się zaplanowaniem wszystkich atrakcji, logistyką przedsięwzięcia i przeprowadzeniem imprezy. Dzięki temu goście czują magiczny klimat tego wydarzenia i cieszą się swoją obecnością, a nasz klient może czuć się gospodarzem wyjątkowego przyjęcia.

Imprezy okolicznościowe – urodziny, jubileusze, wieczory panieńskie / kawalerskie, wesela, to uroczystości, które są bardzo ważne w życiu każdego człowieka. Często wywołują ogromne wzruszenie, zachwyt, radość, szczęście. Natomiast ich uczestnicy zapamiętują je do końca życia. Dlatego takie wydarzenia zawsze organizujemy w taki sposób, aby gospodarz nie musiał martwić się logistyką przedsięwzięcia, tylko wraz z gośćmi cieszył się wyjątkowymi chwilami.

Konferencje – zajmujemy się organizacją szkoleń oraz konferencji. Współpracujemy z profesjonalnymi podwykonawcami, aby zapewnić wszystkim uczestnikom wygodę, rozrywkę oraz odpoczynek. Używamy dobrego sprzętu, dzięki któremu możemy przeprowadzać profesjonalne spotkania.